psyclon.ro.tl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

psyclon.ro.tl

[url=http://www.gametracker.com/server_info/89.43.39.155:27015/][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/89.43.39.155:27015/b_560x95.png[/img][/url]
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 aveti admini nu gluma

In jos 
+3
diana
proVirus
emogirl
7 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
emogirl




Mesaje : 12
Data de înscriere : 14/04/2009

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 15:45

c pot sa zic decat k aveti nishte admini super tari : cum sa dai u ban 99999 min ???Smile) sau cum sa fie reclama *laleagane*emogirl!!! la c fac reclama la biscuiti??? ok exista comunitatea laleagane dar se poate intra pe sv dand connect laleagane ???Smile) shi apoi admini d aici au un limbaj foarte elevat d genu jet ( provirus ) shi diana nu are alta treaba decat s adea llama degeaba fara k eu sa jignesc pe careva !!! dak nu sunteti la fel d ratati k respectivii admini o s aluati masuri dar ma indoiesc !!! o zi buna !!!

dovada: dupa care mia dat ban http://www.postimage.org/image.php?v=aV1Zc3gA


Ultima editare efectuata de catre emogirl in 14/4/2009, 15:59, editata de 1 ori
Sus In jos
proVirus

proVirus


Mesaje : 52
Data de înscriere : 24/03/2009

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 15:53

tu sa zici mersi ca nu tiam dat permanent !!!!! da nu ai zis in ce tiai schimbat nick ! .. sau ca atunci cand tiam schimb nick in emogirl normal ai inceput sa injuri ca a ca ce asta e reclama ... daka eu intru pe sv laleagane si pun nick *psylcon* .... iti garantez ca am permanent ..
si ban nu tiam dat tie iam dat lu ala ptkasuntetiratati!! Smile
o zi buna !


Ultima editare efectuata de catre proVirus in 14/4/2009, 15:55, editata de 1 ori
Sus In jos
emogirl




Mesaje : 12
Data de înscriere : 14/04/2009

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 15:54

te rog frumos vino cu dovada k am injurat !!!! print la consola !!! da nu cred k ai d unde !!!
Sus In jos
proVirus

proVirus


Mesaje : 52
Data de înscriere : 24/03/2009

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 15:56

nu eu tiam dat llama tia dat diana.. What a Face
Sus In jos
emogirl




Mesaje : 12
Data de înscriere : 14/04/2009

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 15:58

nu ma intereseaza !!! oare d c am impresia kal cunosc pe punx ????
Sus In jos
diana




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/04/2009

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 16:01

ti'am dat llama pt ca faceai scandal si injurai ca nu dau llama aiurea si daca te mai prind cu gura mare iti dau ban direct...poti sa il cunosti tu si pe basescu nu numai pe punx:)
Sus In jos
emogirl




Mesaje : 12
Data de înscriere : 14/04/2009

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 16:03

unde e dovada k injuram !!?????? nu ai pt k nu injuram asta e da c sai faci Smile) dak atat te duce c nu ai pe umeri asta e !!!! unii sufera rau d admin !!!
Sus In jos
diana




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/04/2009

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 16:04

comentezi aiurea...erau o gramada de admini pe server:) sunt o gramada de martori..nu te mai face atatea spume ca nu ai contract cu pepsi...hai te'am pupat:*
Sus In jos
th3 w0r$t

th3 w0r$t


Mesaje : 56
Data de înscriere : 26/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Campina

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 16:08

ia gura mica....sa ma intrebe pe mine punx de doavada ca eu am printul......si trebuia sa iei ban.....dak te mai prind pe sv cu nume cu care faci reclama sau ca injuri eu itzy dau permanent....asa ca gura mica Wink
Sus In jos
emogirl




Mesaje : 12
Data de înscriere : 14/04/2009

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 16:10

c gura mik ma asha vb un admin ??? posteaza dovada pe forum sa vad shi eu ratonule cu mn nu se vb asha !!! k te bat deti sare apan cap k altceva nu ai invata sa vb !!! suferinzilor !!!! punx eshti din cimpina ???
Sus In jos
diana




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/04/2009

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 16:12

da e din campina punx...emonico fugi si taie'te nitel ca nu e cs'u de tine:) o vede punx dovada si singuru raton esti tu:)
Sus In jos
emogirl




Mesaje : 12
Data de înscriere : 14/04/2009

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 16:13

nush da dak dau d voi sar putea sa va ingrop!!! punx da add la moldo_necredinciosul dak deja nu ai idu!!!
Sus In jos
th3 w0r$t

th3 w0r$t


Mesaje : 56
Data de înscriere : 26/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Campina

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 16:20

emogirl..hai sa ne intzelegem.....nu vreau sa ne certam......fi atenta u ai intrat cu numele *laleagane*emogirl si PROVIRUS tzy l-a schimbat in emogirl.Apoi u ai zis:ce-ai mah esty prost?...asta nu e reclama bah.Si diana tzy-a schimbat numele in Llama......Dupa aceea u ai intrat pe forum si ai postat reclamatzya ca noi suntem praf.......Nu mai vreau sa se intample asa cv pe server.Pe alt server ai fi luat ban.ok?

(si nici jigniri de-astea cu raton ca nu merge bine)
Sus In jos
emogirl




Mesaje : 12
Data de înscriere : 14/04/2009

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 16:24

1 la mana vreau s avad dovada eu nu am facut pe nimeni prost !!!! 2 la mana nu am facut reclama dovedeshte k e reclama !!! 3 admini au un vocabular d c...t !!! c mai vrei ??? rugativa sa nu imi zica punx cn sunteti !!! k miati facut la nervi !!! am luat ban shi pe asta da de am net d la clock shi ip dinamic asha k ... shi chiar te rog sa postezi unde am injurat eu ok ??? shi nu pe alt sv nu ash fi luat ban degeaba !!! am shi eu admin shi nu fac ca voi da na se vede k aveti pana in 16 ani !!! shi ink cv nus fata asha cum crede diana !!!
Sus In jos
emogirl




Mesaje : 12
Data de înscriere : 14/04/2009

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 16:30

aa shi c mai imi place mie mult la sv asta e ca intra o mapa , nu se joak mapa 5 , 10 min shi un copil d admin da la vot shi o schimba shi se repeta faza iar shi iar shi cel mai mult dak se joak o mapa 15 min da nu s eintampla asha gg baieti !!!! la 20 playeri ope sv sa bagi cs_estate Smile) k asha vrei u mi se pare putin cam Crying or Very sad sad da in fine !!
Sus In jos
th3 w0r$t

th3 w0r$t


Mesaje : 56
Data de înscriere : 26/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Campina

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 16:32

emogirl...dak te-ai calmat...regulamentul facut de punx spune ca dak vor jucatorii harta se schimba oricand
Sus In jos
proVirus

proVirus


Mesaje : 52
Data de înscriere : 24/03/2009

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 16:35

ma da te opresti acu ai dato in schimbatu harti X( dute ma pe alte servere unde sunt admini buni X( ce tot incerci sa dovedestiX(

nu mai zic ca ai injurat vreo trei admini direct sau indirect si tot u vrei nush ce ...
pe unu il faci raton... pe altii incompetenti ... X(


Ultima editare efectuata de catre proVirus in 14/4/2009, 16:38, editata de 1 ori
Sus In jos
emogirl




Mesaje : 12
Data de înscriere : 14/04/2009

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 16:35

shti kare e ghinionul vostru ??? k eu mam enervat shi o sa vb cu punx ( pantile) sa vedem care sunteti ashtia mici cu gura asha mare !!! k sa purtam o discutie fata in fata!!!! fara violente !!! k na e diferenta d la 13, 14 ai vostrii la 19 ai mei !!!


incerc sa dovedesc k sunteti copii fara minte !!!!!
Sus In jos
diana




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/04/2009

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 16:37

daca aveai 19 ani gandeai desteapto...da stai sa te certi cu noi:-j
sa iti zica flo cine suntem ca ma doare undeva de tine:)nu te tine nimeni pe server esti libera sa pleci fata:*
Sus In jos
proVirus

proVirus


Mesaje : 52
Data de înscriere : 24/03/2009

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 16:39

lol!


Ultima editare efectuata de catre proVirus in 14/4/2009, 16:42, editata de 1 ori
Sus In jos
emogirl




Mesaje : 12
Data de înscriere : 14/04/2009

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 16:40

mai vedem noi c o sa va doara !!! shi dak vreau sa joc pe un sv joc !!! dak vad k adminii nu au mai mult d 14 ani si sunt ratati incerc sa iau masuri !!! da na !!!! asta e !!! pe chat sunteti cei mai tari in gura !!! smecherilor!!




nu nus fata !!! poate o s ama cunoashteti !!! sa vedem dak se merita !!!
Sus In jos
diana




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/04/2009

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 16:43

am 15 ani si invat in forestie clasa a9a A la parter esti libera sa ma cauti cand incep scoala:) la 19 ani ai tai te crezi emo:-j esti tare mah:)) nu te mai da mare ca mai mult de 15 ani nici tu nu ai
Sus In jos
diana




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/04/2009

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 16:56

si nu cred ca ti'a zis nimeni nimic aiurea..daca ne lasi in pace nu se ia nimeni de tine..si nu injuram playeri doar ca sa ne simtim noi bine:)si nu stiu daca stiai da putem sa ne dam llama si adminii intre noi :)asa ca lasa'ne sa jucam libistiti si nu se ia nimeni de tine.. Exclamation
Sus In jos
emogirl




Mesaje : 12
Data de înscriere : 14/04/2009

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 17:02

mi se pare mie sau acum o dati la intors???? shi provirus oare d c comentezi fara dovada ??? posteaza ma dovada aici sa vada lumea c rau injur !! shi faza cu incompetenti ... nu e injuratura e doar un adevar !!! asha k papa !!! ashtept sa zica shi altii unde invata !!!! eu inv in grig 11 D !!!
Sus In jos
bOgDa^

bOgDa^


Mesaje : 98
Data de înscriere : 05/03/2009
Varsta : 34
Localizare : Prahova

aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime14/4/2009, 17:10

emogirl a scris:
nu ma intereseaza !!! oare d c am impresia kal cunosc pe punx ????
si daca il cunosti?eo zic sa lasi gura mai mica si sa joci cs...altfel,o sa-ti cauti alte servere
Sus In jos
Continut sponsorizat





aveti admini nu gluma Empty
MesajSubiect: Re: aveti admini nu gluma   aveti admini nu gluma Icon_minitime

Sus In jos
 
aveti admini nu gluma
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» admini incompetenti!
» Admini suspendati
» Admini degradati
» dragi admini :)
» pacat d asa admini!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
psyclon.ro.tl :: Reclamatii-
Mergi direct la: