psyclon.ro.tl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

psyclon.ro.tl

[url=http://www.gametracker.com/server_info/89.43.39.155:27015/][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/89.43.39.155:27015/b_560x95.png[/img][/url]
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ioo cel mai tare admin posibil

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
AirJordan




Mesaje : 1
Data de înscriere : 22/04/2009
Varsta : 31

ioo cel mai tare admin posibil Empty
MesajSubiect: ioo cel mai tare admin posibil   ioo cel mai tare admin posibil Icon_minitime22/4/2009, 19:22

nick:AirJordan
admini prezenti :ProVirus ioo si bogda
plansa: de_aztec
il reclam pe ioo care abuzeaza de admin si in loc sa faca poze daca are suspiciuni de cod el da blind si ma lasa cu blind 5 minute cat sa ma omoare el sa imi strice rancku si sa isi creasca ranku lui ..... dupa ce in sfarsit scoate blindu imi da gag pt ca intradevar l-am facut noob ca nu stie ce sa faca. As dori ca adminul lui ioo sa ii fie scos si dat altcuiva care stie ce sa faca ca admin.
Sus In jos
bOgDa^

bOgDa^


Mesaje : 98
Data de înscriere : 05/03/2009
Varsta : 34
Localizare : Prahova

ioo cel mai tare admin posibil Empty
MesajSubiect: Re: ioo cel mai tare admin posibil   ioo cel mai tare admin posibil Icon_minitime22/4/2009, 19:56

mane,cam exagerezi...ti-a dat blind pt ca aveai un scor urias la 0...si a vrut sa te verifice.greseala lui a fost ca ti-a lasat blindu mai multe runde,dar asta nu inseamna ca a vrut sa te omoare el pe tine.eram 20 playeri pe harta,deci nu cred ca asta urmarea.in fine...nu stiu de ce ai mai precizat ca mai eram eu si provirus...adminu care da blind,el sa-l scoata...il scoate altu doar daca iese cel care ti-a dat.cat despre faza cu gag,probabil nu trebuia sa-ti dea...deci,rezolvati-va problema,ca nu e ceva foarte grav Wink
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




ioo cel mai tare admin posibil Empty
MesajSubiect: Re: ioo cel mai tare admin posibil   ioo cel mai tare admin posibil Icon_minitime2/5/2009, 16:15

hy taci in pwla k nu se mai poate asa;) bah nu te F**e pe tn grija dak fac poze sau dau blind, te controlez kum vreau de coade, nu imi spui u mie kum sa o fac;) ne-am inteles? si te-am lasat mai mult un pik k blind k nu mai convins k nu ai cod asa k "ciocu mik si jok de glezne"
Sus In jos
Continut sponsorizat





ioo cel mai tare admin posibil Empty
MesajSubiect: Re: ioo cel mai tare admin posibil   ioo cel mai tare admin posibil Icon_minitime

Sus In jos
 
ioo cel mai tare admin posibil
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» admin.........
» amx_fire. tare !!!
» admin sDk :X
» Admin OmG!
» cum pot lua admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
psyclon.ro.tl :: Reclamatii-
Mergi direct la: