psyclon.ro.tl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

psyclon.ro.tl

[url=http://www.gametracker.com/server_info/89.43.39.155:27015/][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/89.43.39.155:27015/b_560x95.png[/img][/url]
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Admini serverului

In jos 
+8
InFiNiTy
diana
emogirl
JaRo0d
[CSN]*Totyoje
th3 w0r$t
bOgDa^
puNx
12 participanți
AutorMesaj
puNx
Admin
puNx


Mesaje : 169
Data de înscriere : 04/03/2009
Varsta : 31
Localizare : Prahova

Admini serverului Empty
MesajSubiect: Admini serverului   Admini serverului Icon_minitime4/3/2009, 21:25

* OWNER *
Psy | puNx
Psy | ProViruS
rEnU ;x
wezZy
* GOD *
Psy | Mo-Jo^
* SEMI-GOD *
Mur[1]k
*Moderator *
NuTzU
RooTz
Psy | amar^
* ADMINISTRATOR *
Sd
* HELPER *
k1n.
.:qu1ck:.
Psy | m4a1
Psy | SKAngel
th3 w0r$t
gbZ
C.Sav
g0han
David_d33jaY
|Mos_Craciun|
outlaw
^K1[D]oR^
* Super-Slot *
axE
m3nt0ll
JeFe
iNsaNe
* SLOT *
caDDy
Printzy ;X
s1ze
*buffon*
don


Ultima editare efectuata de catre puNx in 21/10/2009, 14:46, editata de 57 ori
Sus In jos
http://psyclon.vampire-legend.com
bOgDa^

bOgDa^


Mesaje : 98
Data de înscriere : 05/03/2009
Varsta : 34
Localizare : Prahova

Admini serverului Empty
MesajSubiect: Re: Admini serverului   Admini serverului Icon_minitime11/4/2009, 00:11

parerea mea este ca 15 admini sunt suficienti pt un server...e aproape imposibil sa nu fie tot timpul cel putin un admin ON,care sa pastreze linistea...plus ca am vazut ca vine cate unu care nu joaca juma de ora si vrea admin...ala ar trebui respins din start...deci...concluzia mea e ca nu ar mai trebui date admine...decat la cei care chiar merita si demonstreaza asta...cred ca majoritatea sunteti de acord Laughing Twisted Evil
Sus In jos
th3 w0r$t

th3 w0r$t


Mesaje : 56
Data de înscriere : 26/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Campina

Admini serverului Empty
MesajSubiect: Re: Admini serverului   Admini serverului Icon_minitime11/4/2009, 08:00

eu unul sunt de acord...................... Very Happy afro
Sus In jos
[CSN]*Totyoje

[CSN]*Totyoje


Mesaje : 45
Data de înscriere : 06/03/2009
Varsta : 31

Admini serverului Empty
MesajSubiect: Re: Admini serverului   Admini serverului Icon_minitime11/4/2009, 18:41

yes of course Very Happy e bne asa eu de cate ori am intrat erau cel putin 2 admini online so admini sunt aproape mereu pe sv .......admine la cei care merita-sa stabilim neste criterii pt asta:) scor pozitiv , 10 comenzi amx etc Very Happy
Sus In jos
JaRo0d

JaRo0d


Mesaje : 12
Data de înscriere : 03/04/2009
Varsta : 29

Admini serverului Empty
MesajSubiect: pro   Admini serverului Icon_minitime11/4/2009, 19:54

si eu sunt PRO Very Happy Smile
Sus In jos
emogirl




Mesaje : 12
Data de înscriere : 14/04/2009

Admini serverului Empty
MesajSubiect: Re: Admini serverului   Admini serverului Icon_minitime14/4/2009, 16:04

eu zic k mai treb scoshi admini pt k sunt incompetenti !!!
Sus In jos
diana




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/04/2009

Admini serverului Empty
MesajSubiect: Re: Admini serverului   Admini serverului Icon_minitime14/4/2009, 16:45

eu zic sa taci....daca esti asa bun fa'te admin si mai vorbim dupa
Sus In jos
InFiNiTy




Mesaje : 7
Data de înscriere : 14/04/2009

Admini serverului Empty
MesajSubiect: Re: Admini serverului   Admini serverului Icon_minitime14/4/2009, 23:37

Parera mea este ca totusi nu's destui admini. De multe ori am intrat pe sv mai spre noapte ( 11-12) si abia gaseam un admin.Dak stateam o jumatate de ora venea poate unul... Dar is deaccord ca adminele ar trebui sa se dea numai pe merit..la oamnei care fac ceva pentru server..de exemplu sa tina un redirect;) Very Happy
Sus In jos
[CSN]*Totyoje

[CSN]*Totyoje


Mesaje : 45
Data de înscriere : 06/03/2009
Varsta : 31

Admini serverului Empty
MesajSubiect: Re: Admini serverului   Admini serverului Icon_minitime15/4/2009, 19:21

fiecare cu cel doare infinity-emogirl spuneti asta pt ca naveti admin nu dealta adik=>emogirl daca ai lua admin nar mai fi admini incompetenti iti zic eu car fi un incompetent in+ Smile numai vbiti aiurea scrieti la reclamatii ce nu va convine
Sus In jos
axE




Mesaje : 26
Data de înscriere : 10/03/2009

Admini serverului Empty
MesajSubiect: Re: Admini serverului   Admini serverului Icon_minitime18/4/2009, 14:05

bOgDa^ a scris:
parerea mea este ca 15 admini sunt suficienti pt un server...e aproape imposibil sa nu fie tot timpul cel putin un admin ON,care sa pastreze linistea...plus ca am vazut ca vine cate unu care nu joaca juma de ora si vrea admin...ala ar trebui respins din start...deci...concluzia mea e ca nu ar mai trebui date admine...decat la cei care chiar merita si demonstreaza asta...cred ca majoritatea sunteti de acord Laughing Twisted Evil


iti promit ca revin cu print-uri cand nu este nici un admin pe server la ore de "varf" as putea sa zic
Sus In jos
diana




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/04/2009

Admini serverului Empty
MesajSubiect: Re: Admini serverului   Admini serverului Icon_minitime18/4/2009, 14:10

ma chemi pe mine ca sunt mereu pe mess:)
Sus In jos
[CSN]*Totyoje

[CSN]*Totyoje


Mesaje : 45
Data de înscriere : 06/03/2009
Varsta : 31

Admini serverului Empty
MesajSubiect: Re: Admini serverului   Admini serverului Icon_minitime18/4/2009, 20:16

Ca tot veni vorba nus de acord cu o chestie dc Respecatbile au imunity wtf?
Eu merg pe faza ca nimeni nar trebui sa aiva imunity ca sa ne facem ss intre noi la o adica.
Serios acu intra un respectabile si ne rupe muia(scuzati expresia) si nu putem sa facem nik.....as dori ca nimeni sa naiva imunity ....
Sus In jos
bOgDa^

bOgDa^


Mesaje : 98
Data de înscriere : 05/03/2009
Varsta : 34
Localizare : Prahova

Admini serverului Empty
MesajSubiect: Re: Admini serverului   Admini serverului Icon_minitime18/4/2009, 21:39

[CSN]*Totyoje a scris:
Ca tot veni vorba nus de acord cu o chestie dc Respecatbile au imunity wtf?
Eu merg pe faza ca nimeni nar trebui sa aiva imunity ca sa ne facem ss intre noi la o adica.
Serios acu intra un respectabile si ne rupe muia(scuzati expresia) si nu putem sa facem nik.....as dori ca nimeni sa naiva imunity ....
corect...sunt de acord cu tine Arrow
Sus In jos
diana




Mesaje : 49
Data de înscriere : 13/04/2009

Admini serverului Empty
MesajSubiect: Re: Admini serverului   Admini serverului Icon_minitime18/4/2009, 21:57

si plus ca mai si profita de asta...stiti si voi cum fac ei si stiti si faza cu mine si un respectabil:| wtf:-j
Sus In jos
rEnU

rEnU


Mesaje : 23
Data de înscriere : 21/04/2009

Admini serverului Empty
MesajSubiect: Re: Admini serverului   Admini serverului Icon_minitime22/4/2009, 06:18

faza cu adminii are dreptate aXe....sunt ore cand este FULL srv si nu e nici un admin si coadele sunt in PLIN bounce
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Admini serverului Empty
MesajSubiect: sterge-ma   Admini serverului Icon_minitime2/5/2009, 16:06

bay "ownere" dc pwla mea nu ma stergi din lista dak tot mi-ai scos adminu?
mdea....si mai lasa harfele...Wink asta e un sfat pesonal
Sus In jos
puNx
Admin
puNx


Mesaje : 169
Data de înscriere : 04/03/2009
Varsta : 31
Localizare : Prahova

Admini serverului Empty
MesajSubiect: shot the fuck up !!!   Admini serverului Icon_minitime5/5/2009, 22:26

mai taci in pula mea k mai stresat q postatu tau aiureah pe forum...
termina-te odata si joak linistit pe server dak vrei, dak nu iti convine schimba serveru si lasa-ne dreaq !!!
Sus In jos
http://psyclon.vampire-legend.com
betu

betu


Mesaje : 32
Data de înscriere : 09/03/2009
Varsta : 32

Admini serverului Empty
MesajSubiect: Re: Admini serverului   Admini serverului Icon_minitime25/6/2009, 21:30

punx !!!.........frate is destuli admini ...........is shi dinastia cu slot shi eu "1" zic k nu mai trebuie Basketball Exclamation Exclamation Exclamation
Sus In jos
*PSF*l Leave-Me-Alone

*PSF*l Leave-Me-Alone


Mesaje : 2
Data de înscriere : 12/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Admini serverului Empty
MesajSubiect: Cerere admin *PSF*l Leave-Me-Alone   Admini serverului Icon_minitime13/11/2010, 21:56

Doresc si eu aadmin pe servarul Www.Rlz.ro.
Sunt din braila si am 15 ani.Motivul pentru care cer admin e de a ajuta la intretinerea servarului.
Va multumesc
Sus In jos
Continut sponsorizat





Admini serverului Empty
MesajSubiect: Re: Admini serverului   Admini serverului Icon_minitime

Sus In jos
 
Admini serverului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Admini suspendati
» Admini degradati
» dragi admini :)
» pacat d asa admini!!!
» admini incompetenti!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
psyclon.ro.tl :: List of Admin's-
Mergi direct la: