psyclon.ro.tl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

psyclon.ro.tl

[url=http://www.gametracker.com/server_info/89.43.39.155:27015/][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/89.43.39.155:27015/b_560x95.png[/img][/url]
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sugestie pt blind

In jos 
+3
jEaN
rEnU
kiLLer^
7 participanți
AutorMesaj
kiLLer^

kiLLer^


Mesaje : 14
Data de înscriere : 05/03/2009

Sugestie pt blind Empty
MesajSubiect: Sugestie pt blind   Sugestie pt blind Icon_minitime26/4/2009, 01:47

da as sugera chestia cu blindul . Cand un admin ii da blind unui player aceasta comanda apare cv de genul: " Admin xyz blinded player abc" sugerez sa va interesati si sa aflam de unde facem rost de un plugin , unde sa nu fie vizibila comanda, deoarece un player mai atent poate simula k a luat blind si totusi are cod
Sus In jos
rEnU

rEnU


Mesaje : 23
Data de înscriere : 21/04/2009

Sugestie pt blind Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie pt blind   Sugestie pt blind Icon_minitime26/4/2009, 09:16

Este deja BLIND pe srv...cel putin eu asa stiu bounce
Sus In jos
jEaN

jEaN


Mesaje : 31
Data de înscriere : 11/04/2009
Varsta : 34
Localizare : Campina

Sugestie pt blind Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie pt blind   Sugestie pt blind Icon_minitime26/4/2009, 09:27

da renu dar el sa referit ca atunci cand dai blind sa nu mai apara scris in stanga sa vada toata lumea Smile

Si inca ceva eu cred ca ar trebui bagat ESP .. este cel mai folositor pt admini si nu o sa mai ai nevoie nici de poze nici de blind nici de nimic.. decat in unele cazuri foarte rare ..
Sus In jos
rEnU

rEnU


Mesaje : 23
Data de înscriere : 21/04/2009

Sugestie pt blind Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie pt blind   Sugestie pt blind Icon_minitime26/4/2009, 14:05

dap ESP e foarte bun,ii ajuta pe admini foarte mult Very Happy buna ideea
Sus In jos
th3 w0r$t

th3 w0r$t


Mesaje : 56
Data de înscriere : 26/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Campina

Sugestie pt blind Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie pt blind   Sugestie pt blind Icon_minitime26/4/2009, 18:21

mie mi se par bune ambele idei mai ales a lui KILLER..........SUNT DE ACORD Twisted Evil Basketball Smile
Sus In jos
puNx
Admin
puNx


Mesaje : 169
Data de înscriere : 04/03/2009
Varsta : 31
Localizare : Prahova

Sugestie pt blind Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie pt blind   Sugestie pt blind Icon_minitime28/4/2009, 13:17

pff...nu stiu de unde sa iau blind mai bun k sa nu aiba comanda invizibila :-?..cautatzi si voi pe alte forumuri sau de la alte servere si partea q ESP e buna dar, are si un dezavantaj k face lag destul de maricel...:-s
Sus In jos
http://psyclon.vampire-legend.com
rEnU

rEnU


Mesaje : 23
Data de înscriere : 21/04/2009

Sugestie pt blind Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie pt blind   Sugestie pt blind Icon_minitime28/4/2009, 16:23

nop ESP nu o sa-ti faca lag cat despre partea de blind o sa o pun eu aici
Sus In jos
RaNya

RaNya


Mesaje : 1
Data de înscriere : 04/05/2009

Sugestie pt blind Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie pt blind   Sugestie pt blind Icon_minitime4/5/2009, 15:13

Descriere: Acest plugin este foarte eficient contra codatilor.Cand ii dai blind unui jucator acestuia i se inegreste ecranul nemai putand vedea.Jucatorul care are wall nu i se inegreste deci o sa va dati seama mai usor daca are cod sau nu.Nu este inclusa comanda in hud,adica atunci cand dai blind unui jucator sa-i apara comanda deoarece isi va da seama si va sta pe loc Smile
Instalare:
1.Fisierul adminblind.amxx il puneti in addons/amxmodx/plugin
2.Intrati in addons/amxmodx/configs deschideti fisierul plugins.ini si in el adaugati urmatoarea linie sub celelalte:

adminblind.amxx
Descarcare: http://rapidshare.com/files/140560628/Admin_Blind.rar.html
Sus In jos
betu

betu


Mesaje : 32
Data de înscriere : 09/03/2009
Varsta : 32

Sugestie pt blind Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie pt blind   Sugestie pt blind Icon_minitime9/5/2009, 01:26

ii eficienta faza k blindu sa nu vada jukatori comanda si asa ii prinzi mai scurt p codati Basketball Basketball Basketball Exclamation Exclamation
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sugestie pt blind Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie pt blind   Sugestie pt blind Icon_minitime

Sus In jos
 
Sugestie pt blind
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» SUGESTIE FORUM!!!!
» sugestie plugin /restart

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
psyclon.ro.tl :: Sugestii-
Mergi direct la: