psyclon.ro.tl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

psyclon.ro.tl

[url=http://www.gametracker.com/server_info/89.43.39.155:27015/][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/89.43.39.155:27015/b_560x95.png[/img][/url]
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Am luat si eu ban aiurea

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
[CSN]*Totyoje

[CSN]*Totyoje


Mesaje : 45
Data de înscriere : 06/03/2009
Varsta : 31

Am luat si eu ban aiurea Empty
MesajSubiect: Am luat si eu ban aiurea   Am luat si eu ban aiurea Icon_minitime6/7/2009, 21:47

Nume: [CSN]*Totyoje
Ip: 79.134.51.211
Ora: 22:40
Data: 6.07.09
Motivu pt care ai luat ban: probabil pt ca miam pus numele ,,care ratat e online si eu nush'' dupa ceam luat llama ca iam facut pastia din team ratati ca nu ieseau din baza apoi un mic spam cu oorgle
app BAN PERMANENT pt asta Smile) da dacai injur ce o sa faca vine peste mne :-J
Nushtiu cne mia dat kicked by console: e ''banned permanent'' va dau p mes ss body_bogdan23
App ai uitat sa postezi banu ala care mi lai dat:)
Sus In jos
anarchy

anarchy


Mesaje : 7
Data de înscriere : 14/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Prahova

Am luat si eu ban aiurea Empty
MesajSubiect: Re: Am luat si eu ban aiurea   Am luat si eu ban aiurea Icon_minitime14/7/2009, 07:12

Mda....nush orikcum nu tiam dat eu nu aveam comanda.....dar nu cred ca era necesar sa faci spam si sa faci teamu ratat Smile
Sus In jos
[CSN]*Totyoje

[CSN]*Totyoje


Mesaje : 45
Data de înscriere : 06/03/2009
Varsta : 31

Am luat si eu ban aiurea Empty
MesajSubiect: Re: Am luat si eu ban aiurea   Am luat si eu ban aiurea Icon_minitime14/7/2009, 15:19

pretene nu team vazut niciodata p sv....ce voiam eu sa zic e ca nu se da ban permanent pt asta nu ca DECE MIATI DAT BA BAN , k inteleg 1-2 zile da permanent:-J
Sus In jos
Continut sponsorizat





Am luat si eu ban aiurea Empty
MesajSubiect: Re: Am luat si eu ban aiurea   Am luat si eu ban aiurea Icon_minitime

Sus In jos
 
Am luat si eu ban aiurea
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ban dat aiurea :|
» mdea aiurea
» Cerere un-ban -aiurea- by DavVv
» ban aiurea -> eggs.MUZIQ

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
psyclon.ro.tl :: Un-Ban List-
Mergi direct la: